Požičovňa lodí       Malý Dunaj       Morava       Hron       Mošonský Dunaj       Dunajské ramená       Dunaj
Telefón: 0907 714 007 e-mail: mail@pozicovnalodi.sk
 

Když vodák uslyší hukot peřejí, začíná se mu točit hlava. Trne sladkým očekávaním, že jej osud konečně zanese někam, kde se mu podaří převrátit loď, naštípnout pádlo, ztratit bagáž, utopit háka a rozbít si hlavu. To vše v zaručeně přírodním prostředí.

 

Zdeněk Šmíd - Proč bychom se netopili aneb vodácký prúvodce pro Ofélii

Splav Blahova Kollarovo2008 129

Splavy

 

Pokiaľ si chcete ušetriť starosti s organizáciou, zorganizujeme pre Vás splav, prípadne vodácky teambuilding na akejkoľvek rieke na Slovensku, v Čechách, Maďarsku alebo Rakúsku, vrátane stanovenia trasy, zabezpečenia dovozu a odvozu výstroja a účastníkov, zabezpečenia ubytovacích a stravovacích služieb, ako aj služieb inštruktora vodnej turistiky.

Prípadne sa pridajte k niektorému z našich nielen vodáckych zájazdov, ktoré každoročne organizujeme pre širokú verejnosť:

 

 

Zájazdy v sezóne 2014

Seakayaking Chorvátsko 15.- 18.5.2014

Trojdňový zájazd do Chorvátska na ostrov Krk s odchodom vo štvrtok večer, 3 dni na kajakoch medzi ostrovmi Krk, Cres a Lopar, 2 večery v spoločnosti čerstvých rýb, morských príšer a chorvátskeho vína, návrat domov v nedeľu v noci. Pre tých, ktorí ešte neboli s kajakom na mori, a uvažujú o účasti na Vogalonge, môže byť tento zájazd ideálnou prípravou a zoznámením sa v kľude so všetkými nuansami morského kajakingu. Cena zájazdu je 179 € na osobu, zahŕňa zapožičanie a dopravu vodáckeho výstroja, dopravu mikrobusom, ubytovanie v kempe vo vlastnom stane a sprievodcu.

Benátky Vogalonga 6.-9.6.2014

Už tradičný zájazd na unikátnu regatu bezmotorových plavidiel Vogalonga 2014, ktorej trasa vedie cez Benátky a benátsku lagúnu. Jediný krát v roku, kedy sa môžete na kajakoch alebo kanoe povoziť po benátskych kanáloch, čo v kombinácii s prehliadkou benátskych pamiatok a talianskou gastronómiou predstavuje dôvod, pre ktorý sa tam každoročne vraciame. Odchádzame v piatok ráno, podvečer sa ubytujeme v kempe na Lide, v sobotu strávime prehliadkou Benátok, samozrejme na kajakoch, v nedeľu sa zúčastníme regaty a po skončení odchádzame domov, kam sa vrátime v pondelok skoro ráno. Cena zájazdu je 199 € na osobu, zahŕňa zapožičanie a dopravu vodáckeho výstroja, dopravu mikrobusom, ubytovanie v kempe vo vlastnom stane, štartovné a sprievodcu. 

Orava 18.-20.7.2014

Trojdňový plav najkrajšej slovenskej rieky na trase Tvrdošín – Kraľovany s nocľahom na futbalovom ihrisku v Sedliackej dubovej a v campe Tilia v Gäceli. Odchádzame v piatok ráno, domov sa vraciame v nedeľu večer. K dispozícii sú kanoe, kajaky aj rafty. Cena zájazdu je 89 € na osobu, zahŕňa zapožičanie a dopravu vodáckeho výstroja, dopravu autobusom, ubytovanie v kempe vo vlastnom stane a sprievodcu.

Bodrog 18.-21.9.2014

Leto si predĺžime ako každoročne na Bodrogu, ktorý splavíme od sútoku Latorice a Ondavy v Zemplíne až po maďarský Tokaj, po celej ceste budeme ochutnávať miestne gastronomické špeciality a predovšetkým jedinečné prírodné antidepresívum – Tokajské víno. Už tradične navštívime najväčšie a najlepšie Tokajské pivnice ako na slovenskej tak na maďarskej strane. Odchádzame vo štvrtok na noc, splavujeme v piatok, sobotu a v nedeľu dopoludnia, domov sa vraciame v nedeľu neskoro večer. Vzhľadom na charakter rieky odporúčame kajak ale kanoisti sú rovnako vítaní. Cena zájazdu je 109 € na osobu, zahŕňa zapožičanie a dopravu vodáckeho výstroja, dopravu autobusom, ubytovanie v kempe vo vlastnom stane (možnosť priplatiť si za lôžko v chatke resp. izbe) a sprievodcu. 

Expedícia Transib 27.9.-12.10.2014

Z leta skočíme rovným skokom do zimy a nie hocijakej, ale do zimy ako v ruskom filme. Absolvujeme vlakom slávnu Transibírsku magistrálu vo svojej najdlhšej verzii z Vladivostoku do Moskvy, s prestávkou na Bajkalskom jazere a s prehliadkou Moskovských pamiatok na záver. Bude to prvý nevodácky zájazd ktorý organizujeme a ktorým súčasne otvárame novú kategóriu našich zájazdov nazvanú “Aspoň raz za život”. Cena zájazdu je 1390 € na osobu a zahŕňa leteckú dopravu do Moskvy, z Moskvy do Vladivostoku a z Moskvy domov, lístok na vlak a lôžko na trase Vladivostok – Moskva, ubytovanie vo Vladivostoku, na Bajkale a v Moskve ako aj sprievodcu. 

 

 

 

 

Tipy na splav

 

Pokiaľ si chcete splav zorganizovať sami, pre tipy a trasy na jednotlivých riekach na ktorých pôsobíme, navštívte naše stránky venované týmto riekam:

Malý Dunaj

Morava a Dyje

Hron

Mošonský Dunaj

Dunajské ramená

Dunaj

Galéria
IMG1173 Splav Bodrogu2013163 20130804123328 Orava2013159
 
Kalendár akcií
 
Novinky
Seakayaking Chorvátsko 26.-29.9.2019 Trojdňový zájazd do Chorvátska s odchodom vo štvrtok večer, 3 dni na kajakoch medzi...

Bodrog 11.-15.9.2019 Leto si predĺžime ako každoročne na Bodrogu, ktorý splavíme od sútoku Latorice a...