top of page

Splavy

Naše rieky
 
Malý Dunaj
Mošonský Dunaj
Morava a Dyje
Dunajské ramená
Dunaj
Hron
Firemné akcie

 

Chcete urobiť niečo pre svojich zamestnancov alebo kolegov? Splav je ideálny teambuilding a nenájdete lepší assesment center ako palubu lode. V každej lodi sedia dvaja - háčik a kormidelník, každý má svoju nezastupiteľnú rolu a sú odkázaní na vzájomnú spoluprácu, za chybu jedného pykajú obaja. Presne ako u Vás vo firme. Skúste vymeniť role, urobte z manažérov háčikov a z podriadených kormidelníkov, na vode si prežijú pocity druhej strany a možno lepšie pochopia svoje pracovné role. Zážitok je najsilnejšia skúsenosť.

Organizácia splavov

 

Pokiaľ si chcete ušetriť starosti s organizáciou, zorganizujeme pre Vás splav, prípadne vodácky teambuilding na akejkoľvek rieke na Slovensku, v Čechách, Maďarsku alebo Rakúsku, vrátane stanovenia trasy, zabezpečenia dovozu a odvozu výstroja a účastníkov, zabezpečenia ubytovacích a stravovacích služieb, ako aj služieb inštruktora vodnej turistiky.

Prípadne sa pridajte k niektorému z našich vodáckych zájazdov, ktoré každoročne organizujeme pre širokú verejnosť.

Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky, v spolupráci s našimi dodávateľmi pre Vás pripravíme firemný event na vode, presne podľa Vašich predstáv a želaní, vrátane dopravy, cateringu, ubytovacích služieb, prípadne ďalších outdoorových aktivít.

bottom of page